top of page
OIIU.jpg
Vyčisti oceán - Prales dětem

 

 

 

KAŽDÝM NÁKUPEM V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ

1.900 KČ

PŘISPĚJETE NA VYČIŠTĚNÍ JEDNOHO PYTLE ODPADKŮ

HLAVNI_LOGO-1-2048x680.png

PŘIPOJTE SE K NÁM A POMÁHEJME SPOLEČNĚ

My z FANDYS milujeme cestování! Během našich cest jsme měli možnost vidět nejen nádhernou přírodu, krásné pláže, ale také neuvěřitelný podvodní svět. Bohužel nás vždy nemile překvapilo, jak na jedné straně je krásná příroda a na té druhé nespočet vyplavených či odhozených odpadků na plážích. Naším velkým přáním je, aby náš syn Fanda měl možnost poznat a vidět ty krásy světa, tak jako my a aby to nebylo jen o vyprávění a fotkách. Milujeme přírodu a chceme ji pomoct zachovat krásnou a čistou i pro budoucí generace. Proto při zakládání tohoto eshopu, nám bylo již od začátku jasné, že chceme pomáhat. Symbol podmořského světa jsme zakomponovali i do našeho loga, aby nám i našem zákazníkům vždy připomněl, že je zapotřebí pomáhat, a proto jsme se rozhodli spojit s českým spolkem Prales dětem a jeho světové vizi ochrany přírody Justice for Nature.

Spolek Prales dětem se věnuje jak tuzemským, tak i mezinárodním aktivitám. V tuzemsku provozuje program Občanské hlídky, ve světě pak projekt Oko země, Blue life a Green life. Zjednodušeně řečeno se dá říct, že se svými projekty Spolek Prales dětem bojuje za záchranu deštných pralesů, čistí oceány a bojuje za záchranu kriticky ohrožených druhů zvířat.

Ve FANDYS jsme se rozhodli, že společně s vaší pomocí chceme podpořit program VYČISTI OCÁN v rámci projektu BLUE LIFE. V rámci programu VYČISTI OCEÁN spolek Prales dětem chrání oceán v oblasti souostroví Pulau Banyak na Sumatře v Indonésii. Každoročně sem přijíždějí stovky dobrovolníků, aby pomohli s čištěním pláží, pobřeží, podmořského světa a korálových útesů od naplavených plastových odpadků, který dováží do městečka Singkil, kde jsou darovány rodinám zabývající se tříděním a prodejem plastových odpadků do Medanu, odkud směřují dále do recyklačního procesu a výroby do Číny.

JAK MŮŽETE POMÁHAT S NÁMI

Vyčisti oceán - Prales dětem
Vyčisti oceán - Prales dětem

OBJEDNÁVKA 

NAD 1.900 KČ

 

PŘISPĚJETE NA VYČIŠTĚNÍ JEDNOHO PYTLE ODPADKŮ PLASTŮ Z OCEÁNU 

Vyčisti oceán - Prales dětem
Vyčisti oceán - Prales dětem

BAMBUSOVÉ PRODUKTY

KOUPÍ BAMBUSOVÉHO PRODUKTU ZNAČKY FANDYS BAMBOO PŘISPĚJETE 2 KČ NA PROGRAM VYČISTI OCEÁN

KOUPIT BAMBUSOVÝ PRODUKT

IMG_2527.jpg
Vyčisti oceán - Prales dětem

NÁRAMEK FANDYS

KOUPÍ NÁRAMKU V LIBOVOLNÉ HODNOTĚ PŘISPĚJEME CELÝ ZISK NA PROGRAM VYČISTI OCEÁN

KOUPT NÁRAMEK

CHCETE POMÁHAT JEŠTĚ VÍCE?

 

navštivte

www.justicefornature.org

 

a vyberte si způsob podpory.

DĚKUJEME

tým FANDYS

bottom of page